Marketing Meetup Sahnesi, Gökhan Türkmen’in Mini Konseri ile Açılacak

22 Eylül‘de online olarak gerçekleştirilecek olan Marketing Meetup Fast Forward etkinliğine sayılı günler kaldı.

Etkinliğin ana sahnesinde Huawei Consumer Business Group Global CBO’su Andrew Garrihy, UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Rockstar CX Kurucusu James Dodkins ve Mey Diageo Türkiye Genel Müdürü Levent Kömür gibi önemli isimler sunumlarını gerçekleştirecekler.

Ana tüm bu değerli isimlerin yanı sıra, Marketing Meetup’ın bir de önemli bir sanatçı konuğu olacak. Marketing Meetup etkinliği, Allianz Motto Müzik’in katkılarıyla aramızda olacak olan müzisyen Gökhan Türkmen’in mini konseriyle başlayacak. Sanatçı, değerli repertuarından bazı parçaları Marketing Meetup katılımcıları için seslendirecek.

Online Marketing Meetup, Katılımcılara Ne Vadediyor?

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştireceğimiz Marketing Meetup, bu yılki katılımcılar için çok farklı ve yeni normale uyum sağlama sürecinde hızlı bir dijital geçiş olacak. Fiziksel etkinliklerde olduğu gibi ana sahneparalel sahnelerdeneyim alanları ve atölyeler gibi eş zamanlı pek çok farklı etkinliğin olacağı online Marketing Meetup deneyimi katılımcılara normaldekinden daha verimli bir etkinlik deneyimi ve çok daha fazla etkileşim vadediyor.

Marketing Meetup Fast Forward etkinliğinin programına göz atmak, etkinlikle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve etkinliğe kayıt olmak için buraya tıklayarak Marketing Meetup’ın internet sitesine ulaşabilirsiniz.