Binbin’e “En İyi Ulaşım Uygulaması” Ödülü

BinBin, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde “En İyi Ulaşım Uygulaması” ödülüne layık görüldü.

Mikromobilite alanının öncü şirketlerinden BinBin, teknolojiden aldığı güçle, geniş kitlelerin hizmetine sunduğu sürdürülebilir ve pratik ulaşım çözümleri ile yeni bir ödüle daha hak kazandı. 

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri sahiplerini buldu. Jüri ve bilişim kulübü üyelerinin değerlendirmelerinin yanı sıra halk oylamasını da içeren organizasyonda Binbin, “En İyi Ulaşım Uygulaması” ödülünü aldı. 

BinBin CEO’su Kadir Abdik, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “Üç yıl önce yola çıkmış, çok genç bir şirketiz. Yolculuğumuz kredi kartlarımızla Sirkeci’den satın aldığımız 20 scooter ile başladı. Sonrasında hızlı bir büyüme yolculuğuyla bugün 5 ülkede 21 şehirde hizmet veren bir şirket haline geldik. Kullanıcılarımıza en iyi ve en çevreci mikromobilite ulaşım çözümlerini sunmak, özellikle kısa mesafeli yolculuklarda bir ulaşım platformu haline gelmek için çalışıyoruz. Boğaziçi Bilişim Ödülleri kapsamında layık görüldüğümüz bu ödül, büyüme ve müşterilerimize daha da iyi hizmet sunma sürecimizde önemli bir teşvik oldu” diye konuştu.