Kelebek Mobilya’ya İstanbul Mobilya Fuarı’nda Büyük İlgi

Mobilya sektörünün öncü markası Kelebek Mobilya, 24-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul Mobilya Fuarı’nda dikkat çeken konsept ve tasarımlarıyla ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü

Konsept mağazaları ve yenilikçi tasarımlarıyla 87 yıldır kullanıcılarına kusursuz mobilya deneyimi yaşatan Kelebek Mobilya, İstanbul Mobilya Fuarı’nda sergilediği koleksiyon ve ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. 2022 yılında oldukça radikal değişikliklere imza atan markanın, fuarda yarattığı ambiyans katılımcıları büyüledi.  

2023 yılında 15. Kez kapılarını açan İstanbul Mobilya Fuarı, 28 salonda binden fazla katılımcı firma ve 3 binin üzerinde markaya ev sahipliği yaptı. 200 bin metrekarelik alanda 140 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuarın en ilgi gören markası ise Kelebek Mobilya oldu.

Kelebek’in geleceğiyle buradayız…

Fuarda gördükleri yoğun ilgiden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya: “İstanbul Mobilya Fuarı kapsamında Kelebek Mobilya olarak ihracat anlamında çok ciddi ziyaretçi sayısına ulaştık. Fuarda geçirdiğimiz her gün, Kelebek’te büyük bir yoğunluk vardı. Burada gördüğümüz ilgi, hedeflerimize koşarken bizim için bir motivasyon kaynağı oldu. Kelebek Mobilya olarak fuarda farklı konseptimizle beraber farklı bir ambiyans yarattık ve Kelebek’in geleceğiyle burada olmaya çalıştık. Global tasarım vizyonumuzla hazırladığımız fuar konseptimiz ve ürünlerimiz, yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere fuarı ziyarete gelen herkesten büyük talep gördü ve 6 ayda alacağımız ivmeyi İstanbul Mobilya Fuarı sayesinde 6 günde aldık. Önümüzdeki dönemde yurtdışı açılımlarımızı genişleterek Avrupa’da da derinleşmeye devam edeceğiz” dedi.