KuCoin Wallets, Yerel Takas İşlevini Devreye Almak için 1inch ile İş Birliği Yaptı

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, DeFi veri toplayıcı protokolü 1inch ile iş birliği gerçekleştirdi. Global kripto para borsası bu iş birliğiyle birlikte yerel takasları küresel kullanıcılar için tüm merkeziyetsiz borsalarda en düşük fiyatlarla etkinleştirmeyi amaçlıyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından KuCoin, merkeziyetsiz borsaları tarayarak kullanıcılarına en iyi fiyatları ve en düşük işlem ücretlerini sunmayı hedefleyen 1inch protokolü ile iş birliği yapıyor. İş birliğini KuCoin Wallet için yapan şirket, anlaşma kapsamında 1inch’in Pathfinder algoritmasını kullanarak; kullanıcıların desteklenen tüm ağlar üzerindeki blok zincirler arasında token takası yapmasını sağlayacak. 

Öte yandan kullanıcılar, uygulama içerisinde token’ları doğrudan takas etmek için düşük takas oranlarından ve en hızlı transfer yollarından yararlanabilecek. Böylece, KuCoin Wallet tarafından desteklenen tüm blok zinciri ağlarında 1.639 farklı token’la işlem yapılabilecek.

En uygun takas ve transfer koşullarını aramak için Pathfinder algoritmasını kullanarak blok zincir verilerini analiz eden bir DEX toplayıcısı olan 1inch, bu anlamda blok zincir ekosisteminde öne çıkıyor. Merkeziyetsiz alanda DeFi çözümü üretme konusunda lider olan 1inch; dinamik fiyatlandırma, stop-loss ve takip eden durdurma emirleri gibi birden çok farklı işlevi sunuyor.

“1inch, Web 3 endüstrisindeki en popüler DEX’lerden biri”

1inch ile yapılan iş birliğinin heyecan verici bir başlangıç olduğunu belirten KuCoin Wallet Başkanı Jeff Haul, “Ürünlerimizle her zaman tüm yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Swap, cüzdanın yüksek frekanslı bir özelliğidir. 1inch, Web 3 endüstrisindeki en popüler DEX’lerden biri. Bu nedenle, kullanıcılarımıza sorunsuz ve uygun maliyetli bir trading deneyimi sağlamak için yerel entegrasyon gerçekleştiriyoruz. Web 3.0 dünyasının kapısını aralamak için, kullanıcılarımıza yüksek değer sağlayabilecek her türlü dApp’i entegre etmeye hazırız” dedi. 

1inch ile iş birliği, KuCoin’in DeFi alanındaki nüfuzunu daha da derinleştirecek ve büyüyen kullanıcı tabanına daha uygun hizmetler sunmasını sağlayacak. Borsa daha önce, Web 3.0 araştırmalarının artırılacağını ve entegrasyonun devamı için çalışılacağını açıklamıştı.