Kraft’tan Sevgililer Gününe Özel Şekerli Mac & Cheese

14 Şubat yaklaşırken markalar yeni fikirlerle Sevgililer Günü’ne özel ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Pokémon, 14 Şubat’a özel çikolata setleri hazırlamıştı.

Kraft ise, bu yıl Sevgililer Günü için alıştığımız gibi çikolatalar ve çilekler yerine şeker aromalı bir mac & cheese çıkarıyor. Sınırlı sayıda üretilen Candy Kraft Mac & Cheese’in tadı normaline benziyor; ancak Kraft, yemeyi parlak pembe bir renge dönüştürecek ekstra bir şeker paketi ile birlikte gönderiyor.

Kraft-Heinz’in sözcüsü, parlak pembe rengin pancar ve havuç konsantrelerinden elde edildiğini; fruktoz, doğal aromalar ve vanilya özü ile de yemeğin tadını şeker gibi yaptığını söyledi. Şirket, bu yeni ürünü Instagram üzerinden duyurdu ancak Candy Kraft Mac & Cheese mağazalarda satışa sunulmayacak. Yalnızca CandyKraftMacandCheese.com’da seçilen 1000 şanslı kişi bu ilginç yiyeceğin tadına bakabilecek. 

Bu Sevgililer Günü’nde, 1000 şanslı muhabbet kuşuna mac and cheese’lerini tatlı, pembe #CandyKraftMacAndCheese’ye dönüştürme şansı veriyoruz. Giriş yapmak ve kuralları görmek için şu adresi ziyaret edin: https://bit.ly/3pe1ZBd. SATIN ALMAK GEREKMEZ. 08.02.2021 tarihinde sona erer.