Identify Türkiye, yeni mezunların da olduğu 50 yazılımcıyı istihdam edecek

‘Dijital Müşteri Edinimi’ ve ‘Kimlik Denetimi’ teknolojileri alanında çözümler sunan Identify Türkiye, başarı hikayesinin devamını birlikte yazacağı yeni yazılım mühendislerine kariyer fırsatı sunuyor. Identify Türkiye, alanında uzman ve tecrübeli yazılımcıların yanı sıra genç ve dinamik yeni mezunlardan oluşacak en az 50 kişiye istihdam sağlayacak.

Günümüzün en popüler meslekleri arasında gösterilen ve gelecekte de aynı şekilde önemini sağlamlaştırması beklenen yazılım mühendisliği, dijitalleşmenin getirdiği yenilikler ile çalışanlara ve mezunlara yeni istihdam alanları yaratıyor. Bankacılıktan otomotiv sektörüne, e-ticaretten sigortacılığa kadar farklı sektörlerde ortaya koyduğu kimlik denetimi ve uzaktan müşteri edinimi çözümleriyle dikkat çeken Identify Türkiye, çalışan sayısını arttırıp daha da büyümeyi hedefliyor.

Identify Türkiye’den 50 yeni yazılım mühendisi istihdamı

Dijital müşteri edinimi ve kimlik denetimi çözümlerinde Almanya’da başlayan serüvenine Türkiye’de de gün geçtikçe büyüyerek devam eden Identify Türkiye, başarı hikayesinin devamında rol almak isteyen yazılım mühendislerine istihdam sağlayacak. Identify Türkiye, mevcut istihdam kapasitesinin geliştirilmesini ve kalitesinin artırılarak daha etkin hale getirilmesini hedefliyor. Identify Türkiye yönetimi 2021 yılı sonuna kadar uzman ve tecrübeli yazılımcıların yanı sıra yeni mezunlardan oluşacak en az 50 kişiye iş imkanı sağlayacağını açıkladı.

Dijitalleşme ile yeni istihdam alanları doğuyor

Teknolojik gelişmeler ve pandemi ile birlikte hayatımıza yeni giren uzaktan iş yapma yöntemleri sektörlerin dönüşümünü de zorunlu kılıyor. Sektörlerin müşteri kazanım süreçleri de bu dönüşüm ile birlikte daha dijital hale geliyor. Bankacılık, sigorta, otomotiv ve e-ticaret sektörlerinde artık uzaktan müşteri edinimine dair uygulamalar öne çıkıyor. Bu uygulamaların beraberinde uzaktan müşteri edinimini kolaylaştıracak şekilde regülasyonlar geliştiriliyor. Değişim ve düzenlemeler yeni yetkinliklerle donatılmış çalışanlar için yeni istihdam alanlarını ortaya çıkarıyor.

Almanya’da edindiği bilgi birikimini yeni yazılımcılarına da aktaracak

Identify Türkiye, Türk-Alman yazılımcıları tarafından geliştirdiği yazılımlarla güvenli kimlik tespit metodlarını kullanarak fraud riskini ortadan kaldırmayı hedefleyen çözümler sunuyor. Identify Türkiye’nin kimlik denetimi ve dijital müşteri edinimi çözümleri; bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlara uyumlu şekilde çalışacak şekilde kodlanıyor. Identify Türkiye, dijital müşteri ediniminde Almanya’da edindiği bilgi birikimi ve tecrübesini Türkiye’de ekibine yeni katılacak yazılım mühendisleri ile daha fazla geliştirmeyi planlıyor.

Yurtdışında çalışma imkanı

Hızla büyüyen dijital müşteri edinimi dünyasında hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Identify Türkiye, ekibine yeni katılacak yazılım mühendislerine global projelerde yer alma ve yurtdışında çalışma imkanları da sunuyor. Gözünü yurtdışına çevirmiş yazılım mühendislerini ekibine katmak isteyen Identify Türkiye, aynı zamanda kariyerine iyi bir başlangıç yapmak isteyen genç ve dinamik yeni yazılımcıları da bünyesine katmayı planlıyor.

“Türkiye’yi bir Ar-Ge yazılım üssü haline getireceğiz”

Identify Türkiye Genel Müdürü Ali Haydar Ünsal, “Türkiye’de pazarın gelişimi için çalışmalarımızı yoğunlaştırıp şirketimizi nitelikli Ar-Ge mühendislerinden oluşan bir yazılım üssü haline getirmek istiyoruz. Böylece ülke ekonomimize istihdam noktasında önemli katkılar sunacağız.”

Yeni ve en hızlı gelişen sektörlerden “Dijital Müşteri Edinimi” alanında çözümler sunan Identify Türkiye ekibine katılmak isteyen yazılım mühendisleri özgeçmişlerini info@identify.com.tr adresine iletebilir. Hikayemizin devamını başarılı bir şekilde birlikte yazacağımız yazılımcıları bekliyoruz!

Başvurmak için: https://identify.com.tr