Commencis, Atlassian Çözüm Ortağı programına Silver Partner olarak katıldı

Dijital dönüşüm alanında lider teknoloji şirketi Commencis, Silver Partner olarak  Atlassian‘ın Çözüm Ortağı programına katıldı.

Yazılım geliştiricileri ve proje yöneticileri için ürünler geliştiren global yazılım şirketi Atlassian’ın Çözüm Ortağı programı, Atlassian ürünlerini sunma ve uygulama konusunda danışmanlık veren, satış ve teknik hizmetler alanında uzman olan iş ortaklarını bir araya getiriyor.

Atlassian Global Kanallar Direktörü Martin Musierowicz, konuyla ilgili şunları söyledi: “Uzmanlıkları ve yenilikçi yaklaşımları ile şirketlerin, Atlassian ürün ve hizmetlerinden faydalanmasını sağlayan iş ortağı ekosistemimize Commencis’i Silver Partner olarak dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Commencis’in partnerlik desteğiyle, birçok şirketin Atlassian ürün portföyündeki ürünlerden faydalanarak, ekiplerinin birbirleriyle daha iyi çalışmasını ve daha çevik bir çalışma şekline sahip olmasını sağlayacağız.”

Commencis Yazılım Geliştirme ve Tasarım Ekibi Direktörü Duru Kızılkayak da “Uzun yıllardır yüksek kaliteli yazılım çözümleri ve dijital ürünleri çevik bir yaklaşımla sunan bir teknoloji şirketi olarak, farklı işlevlere sahip ekiplerin birbirleriyle koordine bir şekilde çalışmasına önem veriyoruz. İşlevleri farklı olan ekipler, doğru çözümleri kullanarak birlikte çalışmadığı sürece bir ürünü sorunsuz bir şekilde ortaya çıkarmak mümkün olamıyor. Sektördeki ve ürün geliştirme alanındaki deneyimimiz ile şirketlere Atlassian yolculuklarında yardımcı olmayı ve Atlassian ürünlerini tam potansiyeliyle kullanabilmeleri için onları desteklemeyi heyecanla bekliyoruz.” dedi.

Atlassian ürünleri, şirket bünyelerindeki ekiplerin potansiyellerini açığa çıkarmasına yardımcı oluyor. Atlassian ürünleri arasında Jira Software, Confluence, Trello, Bitbucket, Opsgenie, Jira Service Desk ve Jira Align yer alıyor.

Commencis, büyük veri, kullanıcı deneyimi, yazılım ve bulut bilişim alanındaki ürün ve çözümleriyle dünyada önde gelen şirketlerin dijitalde büyümelerine öncülük ediyor. Commencis’in ürün ve çözümleri 20’den fazla ülkede finansal hizmetler, sigorta, havayolu ve perakende sektörlerinin öncü markaları tarafından kullanılıyor.