BMW, ASMR Türünde Bir Araç Yıkama Videosu Paylaştı

Bazılarınızın bildiği gibi son dönemde internet ortamında ASMR türünde videolar oldukça popüler hale geldi. YouTube’da ASMR diye bir arama yaptığınızda bu türdeki binlerce videoyu görebiliyorsunuz. Ancak hatırladığım kadarıyla büyük markaların bugüne kadar bu türde videolar yayımladıklarına denk gelmemiştik. Bu kuralı bozan ilk marka ise BMW oldu

Goodby Silverstein & Partners adlı reklam ajansı, Alman otomobil üreticisinin 2020 model BMW X7 aracı için ASMR türünde son derece tatmin edici bir araba yıkama videosu hazırladı. “ASMR Sakin Yıkama” adı verilen videoda, göz alıcı neon ışıkların bulunduğu bir ortamda, BMW X7 model bir araç, araba yıkama makinesinde yıkanıyor.

Goodby Silverstein & Partners reklam ajansında yardımcı kreatif direktör olarak görev yapan Rony Castor, bu reklam videosuyla ilgili olarak Ad Age’e yaptığı açıklamada, BMW X7’ye sadece bir ulaşım yöntemi olarak değil, aynı zamanda yolcuların dinlenmek için gidebilecekleri güvenli bir alan olarak bakıyoruz. Ve şu anda biraz rahatlamaya ihtiyacımız var.” dedi.