Bepanthol, TikTok Türkiye’de 2020 Yılının En Çok Görüntülenen Markalı Challenge’ı Oldu

Bepanthol’ün, ellerimizin bakımını ve önemini vurgulayan “Eller Eller” kampanyası kapsamında başlattığı #HerGünYenilen challenge’ı, ilk 6 günde TikTok Türkiye’de 2020 yılının en çok görüntülenen markalı challenge’ı olarak rekor kırdı.

Bepanthol’ün son dönemin popüler uygulamalarından biri olan TikTok’ta gerçekleştirdiği #HerGünYenilenchallenge’ı, ilk haftasında 2 milyarın üstünde görüntülenerek Türkiye’de 2020 yılının en çok kullanılan markalı hashtag’ı oldu.

Dünyada aylık aktif 800 milyon, Türkiye’de ise 40 milyona yakın kullanıcıya ulaşan, her ay 70 milyonu aşan eğlenceli video paylaşımlarıyla dikkat çeken TikTok’ta yayınlanan  #HerGünYenilen kampanyası, ilk iki ayda 9 milyarın üstünde hashtag görüntülenmes ive markanın challenge sayfasına 7 milyondan fazla yönlendirme aldı.

Ellerimizin bakımını ve önemini vurgulamayı amaçlayan Bepanthol’ün #HerGünYenilen  kampanyası kapsamında “Eller Eller” şarkısı yeniden yorumlanmıştı. Marka mesajları ve sloganını içeren şarkı için rap müzik ritmiyle kurgulanan özgün bir el dansı koreografisi hazırlanarak TikTok challenge’ına konu edilmişti.  Geçtiğimiz aralık ayının sonunda sona eren kampanyanın TikTok’taki paylaşım trendi hala sürüyor.