Artıbir ve Yemek Sepeti İş Birliğinden Bir Pop-up Restoran: “Eşlikçi Dükkanı”

Artıbir, Yemeksepeti ve Yemepsepeti Vale geçtiğimiz hafta sonunda yeni bir iş birliğine imza attı. Hafta sonuna özel olarak hazırlanan ve 300 adet sınırlı sayıda eşlikçi gönderimi yapan Lezzete +1 Eşlikçi Dükkanı, karantina sebebiyle hafta sonunu evde geçirenleri yeni lezzetlerle buluşturarak farklı bir deneyim yaşattı.

Yemeksepeti’nde açılan pop-up restoran, konum olarak Beşiktaş ve çevresinde bulunan kullanıcıları, Türkiye’nin 7 bölgesine özgü eşlikçi lezzetlerle buluşturdu. Bu pop-up restoranın en önemli özelliklerinden biri ise Türkiye’de ilk defa açılan bir eşlikçi dükkanı olması. Hafta sonu ev aktivitelerini keyifli hale getirerek lezzet katan yerel tatların yanı sıra patates kızartması, tavuk kanat ve nachos gibi eşlikçilerle de keyifli anlarınıza yeni bir boyut kazandırıyor.

Ürünler arasında Türkiye’nin her bölgesinden lezzetlerin olması da dikkat çekiyor. Ünlü bir şefin özel tarifleriyle hazırlanan ve Doğu Anadolu’nun lezzeti tulum peyniriyle harmanlanan mısırlarını, Ege’nin zeytiniyle buluşan nachos’larını, Güneydoğu’nun eşsiz baharatı sumakla bir araya gelen tavuk kanatlarını deneyimleyen herkese “bu da yanında iyi gidermiş” dedirtiyor.

Aynı zamanda Artıbir, Yemeksepeti ve Yemeksepeti Vale iş birliğiyle hazırlanan ve ilk kez 20-21 Şubat tarihlerinde kullanıcısıyla buluşan bu lezzetlerin, cuma günü için ileri tarihli, hafta sonu için ise anlık olarak siparişi gerçekleşti.