Tesla Sahipleri İçin Özel Flört Uygulaması

Tinder, Happn ve Bumble gibi flört uygulamaları yeni insanlarla tanışmak için harika uygulamalar, ancak benzer fikirlere sahip insanlarla tanışmak bazen zor olabiliyor. Özellikle de aklınızdaki tek şey Tesla ve Elon Musk ise.

Kanadalı bir e-ticaret girişimcisi olan Ajitpal Grewal arkadaşlarının ve tanıdıklarının Tesla’ları ne kadar sevdikleri hakkında sayısız cümle duyduktan sonra Tesla severlerin buluştuğu ortak bir platform yapmayı düşünmüş. Başlangıçta tamamen şaka amaçlı olan bu düşünce aslında Gréwal’un insanların elektrikli arabalardan birine sahip olduklarında konuşmak istediklerinin tek şey olduğunu ve kimliklerinin büyük bir parçası haline geldiğini fark etmesini sağlamış. Böylece Tesla Dating uygulamasını yapmaya karar vermiş.

Piyasadaki sayısız tanışma uygulaması arasından sıyrılan Tesla Dating, yalnızca Tesla marka bir elektrikli araca sahip olan kişilerin kullanımı için tasarlanmış.“Elektrikli Araç Olmadan Sevgi Heceleyemezsiniz”sloganıyla, yakında piyasaya sürülecek olan uygulama, seçkin bir topluluktan benzer düşünen Tesla müşterilerini bir araya getiriyor.

Kullanıcılar, çıkacak olan uygulamada arkadaşlık profillerinde arabalarının modelini ve konfigürasyonunu belirleyebilecek ve araç özellikleri kendileriyle en yakından eşleşenlere göre sıralanmış potansiyel eşleşmelere sahip olacaklar.

Uygulama hala geliştirme aşamasında olmasına rağmen, Tesla Dating şu anda erken erişim için kayıt kabul ediyor, ancak Grewal, Business Insider‘a yaptığı açıklamada Tesla Dating uygulamasında bir profil oluşturmak için, kullanıcıların gerçekte bir Tesla‘ya sahip olduklarını doğrulamaları gerektiğini bu yüzden de kullanıcılardan Tesla’ları ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını göndermelerini isteyerek yapmayı planladığını söyledi.