SENKRON TECH YURT DIŞI FUAR MARATONUNU TAMAMLADI

Globalleşme hedefleri ve stratejileri doğrultusunda ekim ayı boyunca Frankfurt, Stuttgart ve Dubai’de katıldığı fuarlarla Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil eden Senkron Tech, küresel arenada sektör paydaşlarıyla bir araya gelme imkanı buldu. Post&Parcel Expo, Interbad ve Muscle Show fuarlarında boy gösteren Senkron Tech, birden fazla sektöre yönelik geliştirdiği yazılım ve teknolojileriyle adından söz ettirdi.

Senkron Tech, globalleşme stratejileri doğrultusunda Frankfurt’ta kargo ve lojistik, Stuttgart’ta spa, Dubai’de ise fitness sektörü paydaşlarıyla bir araya gelerek küresel arenada her biri sektörünün öncüsü markalarıyla Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etti. Almanya’da Parcel&Expo, Stuttgart’ta Interbad ve Dubai’de Muscle Show fuarlarına katıldıklarını belirten Senkron Tech CEO’su Erdal Özkan, global ölçekte gelişim stratejilerini kararlılıkla sürdüreceklerini ifade etti.

Küresel Arenada Yerli Yazılım ve Teknolojileriyle Boy Gösterdi

Senkron Tech, ilgili sektör paydaşlarını bir araya getiren uluslararası fuarlarda her biri sektörünün öncüsü olan markalarıyla küresel arenada boy gösterdi. İlk olarak Senkron Tech 18-20 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşen Post&Parcel Expo’da yerli yazılım ve teknolojileriyle üretilen ilk akıllı kargo dolabı Kargopark ile katılarak burada kargo, kurye ve lojistik sektörü paydaşlarıyla buluştu. Yurt dışı pazarlarına açılım stratejilerini güçlendirme amaçları doğrultusunda yeni nesil ürünlerini sergileyen Senkron Tech, yurt dışı maratonunun ikinci durağında 25-28 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen INTERBAD Uluslararası Yüzme Havuzları, Saunalar ve Kaplıcalar, Havuz ve Banyo Teknolojisi Fuarı’nda ilgili sektörlerde derinleşmiş yönetim yazılımı FLYBY ve para kazandıran havlu takip sistemi FLYBY Tracker markalarını tanıttı. Spa merkezleri, saunalar, kaplıcalar, havuz ve banyo teknolojisi üreticileri ile potansiyel müşterilerle önemli görüşmeler gerçekleştiren Senkron Tech, son olarak 28-30 Ekim’de düzenlenen Dubai Muscle Show 2022’de yine yönetim yazılımı Flyby ile fitness sektörü paydaşlarıyla bir araya gelerek fuar maratonunu tamamlamış oldu.

“Müşterilerimizi Yarının Teknolojisi İle Bugünden Buluşturuyoruz”

Global markalaşma stratejileri doğrultusunda küresel arenada boy göstermenin oldukça önemli olduğunun altını çizen Senkron Tech CEO’su Erdal ÖZKAN, Senkron Tech olarak fitness, SPA, stüdyo, aquaparkları da kapsayan Wellness işletmelerine yönelik geliştirdikleri FLYBY’ın 15 ülkede 400 işletme tarafından kullanıldığını belirtti. Gelecek stratejileri ile ilgili “Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde daha da büyüyerek bu yazılımın yalnızca Türkiye’de değil global ölçekte de lider markalar arasında yer alması için yatırımlara devam edeceğiz.” yorumlarında bulunan Özkan, tamamen yerli yazılım ve teknolojiler ile geliştirilen para kazandıran havlu takip sistemi FLYBY Tracker ürününün dünyada neredeyse benzeri olmadığını vurgularken yurt dışında büyük ilgi gördüğünü ve görmeye devam edeceğini paylaşıyor.

Aynı zamanda Türkiye’nin ilk akıllı kargo dolabı Kargopark’ın da üreticisi olan Senkron Tech, dikey sektörlerde hizmet verdiği müşterilerini yarının teknolojisi ile bugünden buluşturuyor. Globalleşme hedefleri doğrultusunda yurt dışı fuar ve etkinlikleri de ürün ve teknolojileri tanıtmak için eşsiz bir fırsat olarak gören Senkron Tech, global ölçekte gelişim stratejilerini kararlılıkla sürdürüyor ve bu alanda adından söz ettiriyor.