MarTech Awards’a 6 Yeni Kategori Eklendi

Geçtiğimiz günlerde sizlere pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirdiğimiz MarTech Awards’ın yeni dönemi için başvuruların başladığından söz etmiştik.

Bu yıl MarTech Awards ödül programında 5 ana kategori altında toplamda 41 kategori bulunuyor ve bu ödül kategorilerinin 6 tanesi programa yeni dahil edildi. Bu kategoriler şunlar:

Gerçek Zamanlı Pazarlamada En İyi Teknoloji Kullanımı (Kullanım Kategorileri)

Gerçek Zamanlı Pazarlamada En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında, tüketicilere ulaşmak için anlık olarak gerçekleştirilen bir pazarlama çalışmasında kullanılan teknoloji ödüllendirilir.

Özel Gün İletişiminde En İyi Teknoloji Kullanımı (Kullanım Kategorileri)

Özel Gün İletişiminde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında, herhangi bir özel gün için yapılan pazarlama çalışmasına yönelik olarak geliştirilen teknolojinin kullanımı ödüllendirilir.

En İyi Omni-Channel Teknoloji Kullanımı (Mecra Kategorileri)

En İyi Omni-Channel Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında, bir müşterinin nasıl ve nereden eriştiğine bakmaksızın, entegre ve bağlı bir müşteri deneyimi meydana getirecek bir şekilde pazarlama, satış ve hizmete yönelik teknoloji kullanımı ödüllendirilir.

COVID-19 Döneminde En İyi Teknoloji Kullanımı (Özel Kategoriler)

COVID-19 Döneminde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında, salgın nedeniyle tüketicilerin herhangi bir ürün veya hizmete ulaşmasını zorlaştıran ya da engelleyen bir probleme çözüm sağlayan teknoloji kullanımı ödüllendirilir.

Hızlı Teslimat Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı (Sektörel Kategoriler)

Hızlı Teslimat Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisi kapsamında, herhangi bir siparişin tüketiciye en hızlı şekilde ulaştırılmasına imkan tanıyan teknoloji (mobil uygulamalar ya da mobil uygulama içerisinde sunulan özellikler de dahil) ödüllendirilir.

Kimler Katılabilir?

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilir.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projenizle ödül programına başvurmak için buraya tıklayarak MarTech Awards’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.