Koza Halı Türkiye’de

Koza Halı bayii ağını 2021 yılına kıyasla %75 oranında genişletmeye hazırlanıyor.

Koza Halı, 8-10 Mart tarihlerinde Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de tüm bayilerini ağırladı. 750 kişinin geldiği etkinliğe, geçen seneye göre %50 daha fazla katılım oldu.

Yıl sonu hedefi +%25 bayii ağı artışı.

Koza Halı, 60 yıla yakın tecrübesiyle hızlı ve istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. Türkiye ve Dünya’nın en büyük dış mekan halı üreticilerinden biri olan Koza Halı, Türkiye yatırımını her yıl daha da artırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Belek’de düzenlediği bayi toplantısıyla, yıl sonu hedeflerini ve yeni koleksiyonlarını tanıtan firma; 750 kişinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, 27 adet yeni koleksiyona ait 300 yeni deseni bayileriyle paylaştı.

Dış mekan halılarda sektör liderleri arasında yer alan marka, geniş koleksiyonlarının yanı sıra özel desen tasarımlarıyla da adından söz ettiriyor. Transparan ve iyi üretim süreçleri  ile dünyaya, doğaya ve insana saygı çerçevesinde yaratılan tasarımların yer aldığı koleksiyonlar ise müşterilerden tam not almaya devam ediyor. 

Koza Halı Genel Müdürü İbrahim Cingisiz: Zorlu ekonomiye rağmen, ciromuz ve ihracatımız arttı.

Cingisiz, başarılı geçen bayi toplantısında geçtiğimiz yıla oranla bağlantıyı %75 artıran Koza Halı’nın, 2022 hedefini revize ederek yıl sonuna kadar +%25’lik bir artış öngördüğünü sözlerine ekledi. Ülkemizin ve dünyanın mücadeleyle geçirdiği son 2 yılın olumsuzluklarının getirdiği yeni fırsatları doğru değerlendirdiklerinin altını çizen Cingisiz, önümüzdeki yıllarda yurtdışı yatırımlarının yanı sıra Türkiye yatırımlarını da hız kesmeden devam ettireceklerini sözlerine ekledi.