H&M, DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR KONSEPTE SAHİP YENİ MAĞAZASI İLE CITY’S İSTANBUL AVM’DE

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, Dünya’da sadece seçili ülkelerde uygulanan daha sürdürülebilir konsepte sahip yeni mağazasını, coşkuyla bugün City’s İstanbul AVM’de açtı. 

H&M mağazasının resmi açılışı H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu, H&M Türkiye Bölge 1 Müdürü Sevil Çakmak ve H&M City’s İstanbul Mağaza Müdürü Hatice Akkaya’nın kurdela kesme töreniyle gerçekleşti. 

H&M City’s İstanbul AVM mağazası, tek katta yaklaşık 1500 metre kare satış alanıyla Türkiye’deki ilk standart mağaza konseptine sahip. Dekorda ve mimari uygulamalarda daha sürdürülebilir malzemeler kullanılan mağaza ile müşterilere kapsayıcı ve sıcak bir alışveriş ortamı sunuluyor. Mağaza kadın modasının sıkı takipçisi Everyday, zamansız klasiklerden oluşan Modern Klasik, gençlerin favorisi Divided, erkek ve kadında en iyi basicler, denim, iç giyim ve aksesuarları ve çocuk koleksiyonlarını kapsıyor. 

H&M, açılışa özel olarak kaçırılmayacak bir sürpriz de sunuyor. H&M Member üyelerine 3 gün boyunca istedikleri üründe 25% indirim fırsatı. Hadi sen de henüz H&M Member olmadıysan şimdi üye olmanın ve fırsatlar dünyasına katılmanın tam zamanı!

H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu açılışla ilgili “H&M olarak Türkiye pazarına yatırım yapmaya devam ediyoruz. Verimlilik ve karlılık üzerinden hareket etme hedefimiz doğrultusunda güvendiğimiz lokasyonlarda yeni mağazalar açmaya devam edeceğiz. Türkiye’deki ilk standart mağaza konseptimizi City’s İstanbul’da açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Kozyatağı City’s İstanbul’da açtığımız mağazamız ile hem doğa dostu bir marka olarak hareket ediyor hem de müşterilerimizin alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.” dedi.

H&M City’s İstanbul AVM’deki açılışı ile Türkiye’deki mağaza sayısı 51 ve toplam çalışan sayısı da 2000’den fazla kişi olacak. H&M, güçlü performans sergilediği Türkiye pazarındaki açılışlarına önümüzdeki aylarda da emin adımlarla devam edecek.