Rektor ozcelik’e Ziyaret Girisimciler Konya’da Bulusacak

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan, Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik’i makamında ziyaret etti

Ziyaret çerçevesinde, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek ve ülke genelinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren girişimci ve iş insanlarının koordinasyonunu ve iş birliğini sağlayacak, genç girişimci ve yatırımcıları desteklemeye yönelik organize edilen Türkiye Girişimci Buluşması ve Fuarı hakkında detaylar görüşüldü. Ziyarete, GİV Konya Şube Müdürü Zekeriya Büyükyangöz, Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Öztürk ve KTÜN Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Karaman eşlik etti.

Selçuklu Kongre Merkezinde, Konya Teknik Üniversitesinin yanı sıra Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, KOP Bölge Kalkınma İdaresi, KOSGEB, MEVKA, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsasının desteklediği Buluşma ve Fuar için başvuruların 15 Temmuz’a kadar devam edeceği belirtildi. Programda, 300 girişimci, 100 firma ve 30 bin katılımcıyla girişimcilere fayda sağlamak ve sektörde öncü girişim sahiplerinin deneyimlerinin katılımcılara aktarılması, yerli ve milli girişimciliğin güçlendirilmesi, girişimcilik ekosistemine katkı sunulması amaçlanıyor.