Filtre Kahve Tutkunları İçin: Vestel Taze

Filtre Kahve, bir çoğumuzun vazgeçemediği bir içecek. Zira sabah çalışmaya başlamadan önce içilen bir bardak kahve, kişinin daha dinç hissetmesine ve üzerindeki uyku sersemliğini atmasına yardımcı olabiliyor.

Satın alınan kahvenin kalitesinin yanı sıra, kahveyi hazırlamak için kullanılan kahve makinesi de önemli bir unsur. Filtre kahve tutkunları içinse en iyi kahve makinesi seçeneklerinden biri Vestel Taze olarak ön plana çıkıyor.

Peki, Vestel Taze Filtre Kahve Makinesi ne gibi özelliklere sahip? Bu sorunun cevabına aşağıda hep birlikte göz atalım.

Kahve Öğütme Haznesi

Vestel Taze Filtre Kahve Makinesi’ni diğer filtre kahve makinelerinden ayıran en önemli özelliği ise üzerinde kahve öğütücüsünün olması. Bu sayede içeceğiniz kahve miktarı kadar kahve çekirdeğini tüketeceğiniz anda anlık olarak öğütebiliyorsunuz. Taze taze öğütülen kahve çekirdekleri kahvenizi daha lezzetli bir hale getirirken evinize dolan kahve kokusuyla vazgeçilmez bir deneyim sunuyor.

Kahve Çekirdeği Çekim Ayarı

Kahve makinesinin üzerinde bulunan çekim ayarı düğmesi sayesinde, damak zevkinize göre daha yoğun yada daha hafif içimli kahve deneyimi için kahve çekirdeklerini ince ya da kalın olarak öğütebiliyorsunuz. İnce öğütülmüş kahve çekirdekleri daha yoğun bir tat verirken kalın öğütülmüş kahve çekirdekleri ise daha hafif bir tat veriyor.

Sertlik Ayarı

Vestel Taze Filtre Kahve Makinesi ile kahvenizi demlemeye başlamadan önce, makinenin üzerinde bulunan sertlik ayarı tuşu ile kahvenizin ne kadar sert olacağını ayarlayabiliyorsunuz.

Toz Kahve Demleme İmkanı

Vestel Taze ile hazır çekilmiş toz kahve kullanarak da kahve demlemek mümkün. Filtrenin içine dilediğiniz miktarda toz kahveyi ilave ettikten sonra, makinenin üzerinde bulunan toz kahve butonuna basıp kahvenizi demleyebiliyorsunuz.

Dijital Saat Ayarı

Dilerseniz, dijital saat ayarını yaparak istediğiniz saatte otomatik olarak kahvenizin hazır olmasını da sağlayabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde akşam ayarlayarak, uyandığınızda taze öğütülmüş mis gibi filtre kahvenizle güne başlayabilirsiniz.