Dagi, Bağdat Caddesi’nde ikinci mağazasını açtı

Kaliteli ve konforlu giyimin öncü markası Dagi, yurt içi ve yurt dışında mağazacılık yatırımlarıyla hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Marka 2022 yılında açtığı 10 mağazaya bir yenisini daha ekleyerek, Bağdat Caddesi’nde ikinci mağazasını açtı ve Türkiye genelinde 109 mağazaya ulaştı.

Dagi, İstanbul’daki yeni mağazasını 1 Temmuz Cuma günü Bağdat Caddesi’nde açtı. Mayıs 2022’de Taksim, İstiklal Caddesi mağazasında uyguladığı yeni konseptini Bağdat Caddesi’ndeki ikinci mağazasına da taşıdı. Hazır giyim sektörüne ilk adımını 1984 yılında atan köklü marka, her geçen yıl genişleyen ürün portföyüyle moda dünyasındaki iddiasını göstermeye devam ediyor. 

Kadın, erkek ve çocuklara yönelik sezonun en hit tasarımlarının sunulduğu, 2 katlı mağazasında; plaj giyimden, ev – uyku giyime, spor ve iç giyimden rahat giyime kadar uzanan koleksiyonlar yer alıyor. 

Konuyla ilgili olarak Dagi CEO’su Barış Düzel: “Dagi yaklaşık 40 yıldır müşterisinin nezdinde “güven” ve “kalite” ile özdeşleşmiş bir marka. Bu güvenden aldığımız motivasyonla, sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimizin hayatında genişleyen koleksiyonumuzla yer almaya devam ediyoruz. İç giyim ve ev & uyku giyim koleksiyonlarındaki iddiamızı, plaj giyim, rahat giyim, spor giyim kategorileriyle de güçlendirerek tüketicilerimizle olan birlikteliğimizi sağlam bir şekilde ilerletiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda yüksek skorlarla kullanıcılarımız tarafından beğenildiğimizi ve bu nedenle tüketicilerimizin ürünlerimizi yakınlarına da tavsiye ettiğini görüyoruz. Her zaman en iyisini sunma hedefimizle müşterilerimize Dagi kalitesini birinci elden deneyimleyebilecekleri mağazalarımıza hem yurt içinde hem yurt dışında yatırım yapmaya devam ediyoruz. Pandemi döneminde de 27 yeni mağazada hizmet vermeye başladık. Bunun yanı sıra 2022 Mayıs ayında bu sene 10. mağazamız olan Taksim İstiklal mağazamızı açtık ve hemen akabinde bugün Bağdat Caddesi’ndeki ikinci mağazamızı da açarak toplamda Türkiye’de 109 mağazaya ulaştık. Önümüzdeki dönemde de hem yurt içinde hem yurt dışında operasyonlarımızı genişleterek Dagi kalitesine daha çok müşterinin ulaşmasını sağlayacağız.” dedi.