Boyner’den Yeni Yıla Özel İki Reklam Filmi

Yeni yıla sayılı günler kala hediye alışverişi trafiği artarken, Boyner hediye ve yılbaşı alışverişi temalı iki reklam kampanyası hazırladı.

Hediye Demek Boyner Demek” başlığını taşıyan ilk kampanya, hediye vermenin milletçe bizim için çok fazla anlam ifade ettiğine vurgu yapıyor ve hediye verme alışkanlıklarımızı  kültürümüzde ve dilimizde yeri olan, bize özgü güzel sözler üzerinden anlatıyor. Bazen o hediye Baktıkça beni hatırlarsın. anlamına gelirken, bazen Hiç unutur muyum seni!, kimi zaman Helal olsun!, kimi zaman da Hayırlı olsun! anlamlarını taşıyor.

Boyner’in “Hediye demek Boyner demek” kampanyasının devamında hazırladığı diğer kampanya “Yılbaşı Demek Boyner Demek” ise yeni yıla özgü dilekler ve kalpten sözlerle hediye verme kültürümüzün güzelliğine vurgu yapıyor.

Daha önce milletçe sahip olduğumuz bize özgü tavır ve davranışları “Bizim Tarzımız Güzel” kampanyasıyla hatırlatan Boyner, yeni yıla özel hazırladığı kampanyalarda da yine bu değerlere değiniyor ve “Bizim Kalbimiz Güzel” diyor.

TBWA\Istanbul’un hazırladığı hediye ve yılbaşı alışverişi temalı kampanyaların yapımını Public Film üstlenirken, yönetmenliğini ise Eli Kasavi yaptı.