Yeni nesil web sitesi davranış analiz aracı: DeepMetrica

2020 yılında yapay zeka ile web analitiğini birleştiren, SaaS tabanlı bir inovasyon markası olma amacıyla geliştirilen DeepMetrica, 10 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor.

Web siteleri için yeni nesil davranış analiz aracı olarak hizmet veren bir çözüm olarak karşımıza çıkan DeepMetricaYiğit KöseÇağatay Güven,  Alkan Süzen ve  ProfDrŞadi Evren Şeker tarafından kurulan MeasurAI girişiminin bir projesi olarak hayata geçti. 

2020 yılında yapay zeka ile web analitiğini birleştiren, SaaS tabanlı bir inovasyon markası olma amacıyla geliştirilen DeepMetrica, 10 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Yaklaşık 1 yıl içinde geliştirilen DeepMetrica, kısa süre sonra lansman gerçekleştirecek.

DeepMetrica’nın canlıya alınana kadar sürecek olan “Arkadaşına Öner” kampanyası başladığını da belirtelim. Bu kampanyayla birlikte DeepMetrica’yı çevresine öneren kullanıcıların DeepMetrica kurucu üyeleri arasına katılarak ömür boyu bedava kullanım veya ömür boyu indirim gibi fırsatlardan yararlanabilecek. Dilerseniz kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.