Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin de kurucuları arasında olduğu sesli kitap uygulaması: Boodio

Son zamanlarda ünlü oyuncuların ve sporcuların girişimcilik alanında yeni yeni çalışmalara girdiğine şahit oluyoruz. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli de, girişim dünyasına bir nebze adım atarak, kurucuları arasında olduğu sesli kitap uygulaması Boodio‘yu Mehmet Arslantunalı ile hayata geçirdi.

Boodio, klasik yayıncılıktan gelen bir ekiple, dijitale doğmuş genç profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu Virgül Dijital Yayıncılık ve Prodüksiyon A.Ş’nin markası olarak kurulmuş e-kitap ve sesli kitap uygulamasıdır.

Uygulama; Hibrid okuma ve dinleme olanağı, Gelişmiş arama özellikleri ve Kişiselleştirilmiş online kütüphane imkanı sunuyor.

Boodio uygulamasını aylık 29.90 TL ödeyerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ancak denemek isterseniz de size ilk etpta 7 günlük ücretsiz bir kullanım hakkı sunuyor.

Uygulama ayrıca kitaplar dünyasındaki yolculuğun bölünmesin, hikayen yarım kalmasın diye internetin olmadığı vakitlerde, kitaplarını okumana ve dinlemene imkân veren bir özellik de sunuyor. Bu özellikten yararlanabilmek için yapman gereken tek şey, kitap ekranlarındaki indirme ikonuna basarak, kitabını kitaplığına kaydetmen. Sonra istediğin yerde, istediğin vakitte, ister okuyabilir ister dinleyebilirsin.