Ryan Reynolds’tan Sadece Tek Bir Film İçeren Yeni Yayın Platformu: Mint Mobile+

Netflix, Amazon Prime, Disney +, HBO Go/HBO Now, gibi yayın platformlarının artık yepyeni bir rakibi var. Ryan Reynolds, Mint Mobile‘ın pazarlama kampanyasının bir parçası olarak, kütüphanesinde yalnızca bir film bulunan kendi yayın platformunu hayata geçirdi.

2019 yılında aktör Ryan Reynolds ABD’de T-Mobile’nin altyapısını kullanan ve Ultra Mobile’ın yan kuruluşu olan Mint Mobile’ı satın aldı. O tarihten bu yana Mint Mobile’ın hem pazarlama hem de karar alma süreçlerinde yer alan Reynolds pek çok reklam kampanyası ile firmayı tanıtmayı başardı.

Mint Mobile’ın son kampanyası ise oldukça ses getirdi. Ekonomik ve güçlü bir operatör olma özelliği ile öne çıkan Mint Mobile, bu sefer Ryan Reynolds ile birlikte Reynolds’ın 2003 yılında çıkan Foolproof filmini açtığı yeni streaming platformunda paylaştı. Ücretsiz bir platform olan Mint Mobile+ logosu şüphesiz ki Reynolds’ın espri kişiliği ile birleşerek Disney+‘a gönderme yapacak şekilde tasarlandı.

Geçtiğimiz haftasonu için kullanıma açılan Mint Mobile+‘da Original Originals’, ‘Kind of Originals’, ‘Unoriginal Originals ve Top 10 in US’ seçeneklerinin tümünde Foolproof filmini ücretsiz bir şekilde izlemek mümkün. Başrolünde tabiki Ryan Reynolds’ın yer aldığı film sitede 2003 yılının DVD kalitesiyle yer alıyor.