Molped’in Marka Yüzü Elçin Sangu, Reklam Filminde “Kız Sözü” Veriyor

Kendisini genç kızların en yakın arkadaşı olarak konumlayan Molped, ses getirecek yeni bir iş birliğine ve kampanyaya imza attı. Sevilen oyuncu Elçin Sangu ile 2 yıllık iş birliğine imza atan marka, ses getiren reklam filmlerine bir yenisini daha ekledi.

Elçin Sangu filmde, kampanyanın mottosu “Kız Sözü” ile her yaştan tüm kadınları, başarıya olan inanca, kendini keşfetmeye, içindeki gücü fark etmeye davet ediyor.

Kendine söz ver.”Kendine inan ve yapabileceklerini gör. mesajını veren TBWA imzalı filmde, birbirlerine kayıtsız şartsız destek veren bir kız grubunun ‘kız söz’lerine yer veriliyor. Kariyer hayatında, sosyal hayatta daha özgüvenli olmaya davet eden film, genç kızların birbirlerine destek vermelerinin ne kadar değerli olduğunun da çiziyor. Kalıplara takılma mesajının verildiği filmde, sokak basketinde, motorsiklet üzerinde bu kez kadınlar yerini alıyor.

Kampanya ile aynı zamanda kadınlara ve genç kızlara her türlü aktivite sırasında daha fazla konfor ve rahatlık sunan yenilenen inovatif günlük pedini tanıtan MolpedKadınlar sadece verdikleri sözü düşünsün gerisini düşünmesinler. diyor.

Molped Kampanya kapsamında, 100 günde 100 kıza koçluk desteği verecek. Koçluk programı ile kızların kendini daha iyi tanımasına, kendine güvenmesine, yeteneklerinin gelişmesine, yeni beceriler kazanmasına, yeni  fırsatlar yaratmalarına yardımcı olacak. Başvurular, www.kizsozu.com adresinden yapılabilecek.