MarTech Awards Başvuruları İçin Son 10 Gün

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği  MarTech Awards 2021 ödül töreninin tarihi yaklaşırken ödül programına başvuru yapabilmek için kalan süre de giderek azalıyor. Bugün itibarıyla MarTech Awards başvuru süresinin bitimine son 10 gün kaldı. Ödül programına son başvuru tarihi 11 Ocak 2021.

Bu yıl MarTech Awards’ta; Teknoloji Ödülleri KategorileriKullanım KategorileriMecra KategorileriSektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 41 kategori bulunuyor. Bununla birlikte bu 41 ödül kategorisinin 6 tanesi ise ödül programına yeni eklendi.

Ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün ileri gelenlerinin oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilecek ve ödüller; en yaratıcı etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine verilecek. MarTech Awards 2021’in kazananlarını belirleyecek olan jüri kadrosuna OMD Türkiye CEO’su Nüzhet Algüneş başkanlık yapacak.

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilirler.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projenizle ödül programına başvurmak için buraya tıklayarak MarTech Awards’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.