Kiğılı, Yeni Koleksiyonunu Oktay Kaynarca ile Tanıttı

Modaya yön veren şık tasarımlarıyla Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, erkek giyim trendlerinin belirleyicisi olmayı hedeflediği Oktay Kaynarca koleksiyonu ile yepyeni bir serüveni ekranlara taşıdı. Marka bir süredir sosyal medya hesaplarından yeni reklam filminin geleceğini #bizeyakışan etiketiyle duyuruyordu.

2 günde 4 farklı mekanda çekilen reklam filmi için, pandemi sürecinde hayatımıza giren yeni normal kavramına uygun bir set ortamı yaratıldı. Oktay Kaynarca, bu serüvende daha önce hiç görmediğimiz en eğlenceli halleriyle karşımıza çıkıyor.

Hayatına renk katmak isteyen Kaynarca’nın farklı hobileri deneyimlediği filmde; kendisinin özel olarak seçtiği koleksiyonda yer alan birbirinden farklı kombinler izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Dünya modasındaki trendlerin hayat bulduğu koleksiyonda, klasiklerden vazgeçmeyenlerin de beğeneceği parçalar bulunuyor.

Kiğılı CEO’su Hilal SuerdemOktay, cesareti, samimiyeti ve güçlü duruşuyla usta bir oyuncu. Bu özelliklerin markamızla bir araya gelmesinden ötürü oldukça mutluyuz. Buradan aldığımız ilhamla “bize yakışan” bir koleksiyon hazırladık. Türkiye’nin erkek giyim markası olarak her zaman öncü ve yenilikçi işler yapmaya devam edeceğiz. diyerek devam eden iş birliğinden ve koleksiyondan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.