Kellogg’s, Onur Ayı İçin Parıltılı Tozla Kaplanmış Kalp Şeklinde Tahıl Üretiyor

Sizlerle markaların LGBTQ+ destekli hazırladığı kampanyaları zaman zaman paylaşıyoruz. En son Starbukcs Japonya bu konuda bir kampanya hazırlamıştı ve sizlerle bunu paylaşmıştık.

Şimdi ise Kellogg’s, LGBTQ + için medya kabul grubu GLAAD ile Onur Ayı şerefine yeni bir tahıl türü sunmak için bir araya geldi. Together With Pride gevreği ile Onur Ayı’nı kutlamayı amaçlayan Kellogg’s, parıltılı tozla kaplanmış kalp şeklinde tahıl üretti.

Yine tahıl şirketi GLAAD ile 2019’da hazırladığı “All Together” kampanyasıyla Kellogg’s; gurur dolu kutu, buzlu gevrekler, kurbağa halkaları, pirinç krispileri, buzlu mini buğdaylar, kuru üzüm kepeği ve mısır gevreği dahil altı çeşit tahıl piyasaya sürmüştü. Yeni Together With Pride mısır gevreği ise, ikilinin mevcut iş birliğinin bir uzantısı olarak kabul görüyor. Kalp şeklinde tasarlanan yeni ürünü ise, çilek aromalı ve yenilebilir parıltılarla süslenmiş rengarenk parçalar olarak görüyoruz.

3,99 dolar olarak fiyatlandırılacak olan ürün, Mayıs ayının ortasından itibaren satışa sunulacak. Kellogg’s, satın satın alınan kutuyu ve fişi Kellogg’s Family Rewards sitesine yüklediğinizde ise GLAAD’a 3 dolar bağışta bulunacak.