getir, Londra’dan sonra Paris, Amsterdam ve Berlin’e de açılıyor

1500’den fazla ürünle, dakikalar içinde, Türkiye’de; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Antalya, Adana, Mersin, Düzce, Bolu, Kayseri, Aydın, Denizli ve Kırklareli’de birçok ürünün teslimatını sağlayan ve sonra gelişme ile de ilk global açılımını Londra ile yapan getir, yeni edindiğimiz bilgilere göre Paris, Amsterdam ve Berlin‘e de açılıyor.

LinkedIn’den ulaştığımız bilgiler doğrultusunda getir‘in kendi resmi hesabında, bu ülkelere ait çeşitli iş pozisyonlarının açılmış olduğunu görüyoruz. Bir operasyonun yeni bir şehirde başlaması için gerekli tüm insan ihtiyacı eklenmiş. Siz de gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Hatırlarsanız getir, Ocak ayında paylaştığımız bir haberde 800 milyon doları aşan değerlemesi ile 128 milyon dolar yatırım almıştı. Bu yatırımla birlikte odağını direkt yurt dışına yönlendirdi ve Londra ile başladı. Ülkede büyük ilgi gören yerli girişim, hedeflerinin doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

“getir diye yazılır, getir diye okunur.”

Yayınladığı yeni reklam filmi ile “getir diye yazılır, getir diye okunur” sloganı ile bir Türk girişimin global başarısını kanıtladı ve bizi gururlandırdı.

getir’in bu üç şehirdeki operasyonları henüz başlamadı. Çünkü işe alım süreçleri devam ediyor. Tam olarak ne zaman başlayacağının henüz resmi bir açıklaması yapılmadı.

Ancak bildiğimiz tek bir şey var ki, getir, global’de bu yeni iş ilanları ile hızlı bir şekilde büyüyecek. Buradan sevgili Nazım SalurSerkan Borançılı ve tüm getir ekibini tebrik ederiz.