Remax Extra, ev satın alma sürecinin her adımını özelleştiren güçlü ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Remax Extra, Gayrimenkul alanında  çözümler sunan, Dinamik ekibiyle avrupa yakasında ödüllü gayrimenkul firması olarak hizmetleri daha da yukarılara taşımak için canla başla çalışmaya devam ediyor.

Remax Extra gayrimenkul danışmanlığı alanında verdikleri hizmetler

Ticari işletme, Konut, Dükkan, İşyeri, arsa ve benzeri taşınmazların kiraya verilmesi, satın alınması gibi süreçleri takibini yapıp, tüm pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, potansiyel alıcı ve kiralayıcılara mülkün tanıtımı yapılarak piyasa şartlarının en uygun koşullarında işlemin yapılmasını sağlar.

Gayrimenkul kiralama ya da satın alma sürecinde, Uzman kadrosuyla size en  uygun lokasyon ya da  yaşam alanında, önceliği müşteri memnuniyeti olmak koşuluyla danışmanlık hizmeti vermeyi hedefliyor.

Sektörde etik ilkelere göre çalışan tüm marka ve paydaşlarla ortak çalışmalar yürüterek, mülklerin en hızlı sürede satılmasını/kiralanmasını sağlıyor.

Mülkünüzün Maddi yada manevi değerini anlayan, mülkünüzü kendi mülkü sayarak, piyasa şartlarının en uygun koşullarında Remax Extra yanınızda.

EXTRA GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI İLE EXTRA HİZMETLER

Dürüst, eğitimli, çağı yakalayan girişimci ve uzman kadrosuyla profesyonel, güvenilir ve sonuç odaklı gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini, müşteri memnuniyetinden taviz vermeden yerine getirmeye devam ediyor.

Hizmet verdiği bölgelerde gayrimenkul denilince akla ilk gelen gayrimenkul danışmanlık şirketi olan, Remax Extra sektöre yön veren çağdaş, yenilikçi ve nitelikli bir marka haline gelmektir.

Müşteri odaklı yaklaşımları ile en iyi hizmeti en uygun koşullarda verme ilk hedefleridir.  Her bir girişimci iş ortağı için hizmet merkezi olarak çalışır, sürekli eğitimlerle gelişimlerine katkıda bulunuyorlar Tüm iş ve işlemleri nezaket, adalet ve hakkaniyet ile hareket ediyorlar. Müşterilerine  tam bir danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlayarak, uzun yıllar birlikte çalışacağı sadık müşteriler edinmek ilk hedefleridir.

Remax Extra Kazandığı Ödüller

  • TÜRKİYE TİCARİ CİRO BİRİNCİSİ (2009, 2011, 2012)
  • TÜRKİYE CİRO BİRİNCİSİ (2011, 2012)
  • İSTANBUL AVRUPA YAKASI BİRİNCİSİ (2015)

Remax Extra kadrosunu sürekli genişleterek büyümesini sürdürüyor.

Bölgesini en iyileri arasında yer almasının en önemli sebeplerinden biri, sürekli kadrosunu genişletmesidir. Bu anlamda gayrimenkul danışanı arayışları devam etmektedir. Remax Extra gayri menkul danışanı olarak kariyer planı yapan arkadaşların https://www.remax.com.tr/ofis/detay/extra başvuru yapabilirler.