Galatasaray ve GittiGidiyor’dan E-Ticarette İş Birliği

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, Galatasaray Spor Kulübü ile e-ticarette iş birliği gerçekleştirdi. Gelir ortaklığı projesi kapsamında gerçekleştirilen iş birliğiyle Galatasaray taraftarları, 31 Mart 2021 tarihine kadar GittiGidiyor’dan yapacakları alışverişlerde takımına destek olabilecek. 

İş birliği çerçevesinde, Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi Instagram hesabında ve resmi sitesinde paylaşacağı linkler üzerinden GittiGidiyor’a girildiğinde yapılacak tüm alışverişlerden kulübe pay aktarılacak. 

İş birliğinden büyük bir gurur ve mutluluk duyduğunu belirten GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, GittiGidiyor olarak Türkiye’de e-ticaretin gelişimi için durmadan çalışıyoruz. Bu doğrultuda ülkemizin en değerli spor kulüplerinden biri olan Galatasaray ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimini bir kez daha ortaya koyacağız. dedi.

Hayata geçirilen gelir ortaklığı projesiyle birlikte oluşan ortaklığı, uzun vadede yurt dışında da farklı projelerle destekleyeceklerini belirten Kantarcı, Önümüzdeki dönemde uluslararası çapta bir spor kulübü olan Galatasaray’ı, global e-ticaret liderlerinden eBay’in gücüyle bir araya getirerek büyük işler gerçekleştireceğimize inancım tam. şeklinde konuştu.

GittiGidiyor iş birliği hakkında Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günayİlklerin ve enlerin kulübü olarak sporun her alanında mücadelesini sürdüren Galatasaray ile e-ticaret sektörünün öncü markası GittiGidiyor’un gerçekleştirdiği iş birliğinin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Bizler için oldukça önemli ve mutluluk verici bir adım oldu. Bu iş birliğinin kulübümüze güç katacağına inanıyor, GittiGidiyor ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Taraftarlarımıza ek bir bedel ödemeden kulüplerine destek olabilecekleri yepyeni fırsatları da yakında açıklayacağız. ifadelerini kullandı.

Galatasaray Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Dorukhan Acar ise iş birliğiyle ilgili şunları söyledi:

“GittiGidiyor ile yeni bir iş birliği anlaşmasının içinde olmaktan dolayı mutluyuz. Taraftarlarımız GittiGidiyor’dan yapacakları her alışverişte ek bir bedel ödemeden kulüplerine destek verecek. Galatasaray Spor Kulübü sosyal medyada en fazla dijital etkileşimi olan kulüplerin başında yer alıyor. Taraftarlarımız kulübümüzün resmi Instagram hesabından ve resmi sitesinden paylaşacağı linkler üzerinden GittiGidiyor’a girerek yapacağı tüm alışverişlerden kulübüne ek gelir sağlayacak.”