Fikirbuzz Reklam Ajansı’na 3 Yeni Marka

2007 yılından bu yana farklı sektörlerden bir çok markaya stratejik konumlandırma, dijital pazarlama, PR & performans marketing ve reklam konularında kreatif çözümler üreten Fikirbuzz Agency, müşteri portföyüne 3 yeni markayı daha ekledi.

Bu kapsamda  Boss4 GayrimenkulAkın Balık Restaurant ve L’Beirut Restaurant’ın 360 derece tüm ihtiyaçlarını Fikirbuzz Reklam Ajansı yönetecek.

Akın Balık Restaurant

İstanbul’un leziz ve salaş balıkçısı, Galata Köprüsü’nün Karaköy ayağının Haliç’e bakan kısmında başınızın üzerinde yanacak gaz lambalarının, ağaçların ve hoparlörden gelen Zeki Müren’in büyüleyici sesi altında. Trafiğin, karmaşanın ve koşuşturmanın çağında, eski İstanbul’dan kalabilmiş bir bahçe Akın Balık

Boss4 Gayrimenkul

Türkiye’de 1993 yılından bu yana, tekstil, örme, kimya konularında büyük yatırımları ve faaliyetleri bulunan Akkuş Grup, inşaat sektöründe varlığını Akkuş Gayrimenkul ile sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak Beylikdüzü Bölgesinde konut, Avcılar ve  Bahçelievler Bölgesinde ticari alan projeleriyle faaliyet gösteren Akkuş Gayrimenkul, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla birçok prestijli projeye imza atmaktadır.

L’Beirut Restaurant

Lübnan’ın imza mutfağı İstanbul Florya’da… Orta Doğu’nun kadim reçetelerinden oluşan birbirinden lezetli rafine tatlar, L’Beirut’un etkileyici atmosferinde bir gastronomi deneyimine dönüşüyor. Şeflerin tutkulu elleriyle zenginleşen eşsiz lezzetler, Lübnan’ın oryantalist ruhunda büyüleyici tatların yolculuğuna çıkarıyor.

Fikirbuzz Hakkında

2007 yılında kurulan Fikirbuzz, farklı sektörlerden birçok markaya 360 derece iletişim çözümleri sunuyor. Dijital ve konvansiyonel tüm iletişim araçlarına yönelik yenilikçi çalışmalar gerçekleştiren Fikirbuzz, kurguladığı bütünleşik stratejilerle markaların güçlü bir şekilde konumlanmasında efektif bir rol üstleniyor. Fikirbuzz’ın çözüm ortağı olduğu markalar arasında EvideaBağdat Baharat, Arena BilgisayarPharmactive gibi köklü isimler yer alıyor.