Köklü mirasıyla yıllara meydan okuyan denim ve casual giyim markaları Lee ve Wrangler, Kayseri Forum AVM’de açılan yeni mağazasıyla dikkat çekiyor.

Öncü denim ve casual giyim markaları Lee ve Wrangler’ın Kayseri Forum AVM’de açılan yeni mağazası, 300 m2’lik geniş alana yayılan modern ve markaların köklü mirasına vurgu yapan konseptiyle kapılarını açtı. Lee ve Wrangler markalarının ilkleri ve kronolojisinde büyük önem taşıyan olayların altını çizen infografik harita mağazaya ilk girişte göze çarpıyor. İki markanın da köklü geçmişlerinin tasvir edildiği duvar resimleri için illüstrasyon sanatçısıyla çalışıldı. Geri dönüştürülmüş denimlerle tasarlanan duvar panosu ise dekorasyonda dikkat çeken diğer detaylar arasında yerini alıyor.

Lee ve Wrangler, Karma Marka Mağazacılık çatısı altında yenilikçi bakış açısı ve sürdürülebilirlik hedefiyle izini gelecek nesillere taşımaya devam ediyor. Fit uzmanlığı ve sundukları konforla öne çıkan markalar, zamansız parçalardan yenilikçi modellere kadar geniş ürün yelpazesini Türkiye’de 40 mağaza, 250’den fazla satış noktası ve online mağazalarında sunuyor. Denim ve casual giyimde 200 yılı aşkın tecrübesiyle öne çıkan Lee ve Wrangler, 2023 yılı sonunda mağaza sayısını daha da artırmayı hedefliyor.