Doğan Online’dan uçak bileti satış platformu: Hepsifly

Türkiye’de dijital dönüşüm alanın önemli çalışmalar yürüten Hepsiburada’nın da kurucularından olan Doğan Online; Hepsijet, hepsipay, hepsiexpress gibi girişimlerinin yanı sıra şimdi de Hepsifly hizmetini duyurmaya hazırlanıyor.

Şu an beta aşamasında olan ve yeni hayata geçirilen Hepsifly, uygun fiyatlı olarak kendini konumlandırarak uçak bileti işlemlerinin satış ve rezervasyonunu gerçekleştiren D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş., Hepsifly seyahat acentası unvanı ve 13238 belge numarası ile TÜRSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentası olup 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan bir girişim olarak kuruldu.

Platformun tam olarak ne zaman beta’dan çıkacağıyla ilgili henüz bir açıklama alamadık. Ancak Doğan Online’ın birçok sektöre yavaş yavaş adım attığını görüyoruz.

Şirketten Hepsifly’la ilgili zamanla daha net bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Rekabetin çok güçlü olduğu online uçak bileti satış sektöründe bakalım zamanla neler olacak, Doğan Online burada gücünü nasıl kullanabilecek birlikte göreceğiz.