Çalışan mutluluğunu odağına alan Insider, Great Place To Work seçildi

Yakın zamanda hisse sahibi çalışanlarına nakit çıkışı hakkı da sunan Insider, bugüne kadar Türkiye’den çıkıp dünyaya teknoloji ihraç eden, 4 sene üst üste Türkiye’nin en başarılı start-up’ı seçilmiş, 25 farklı ülkede din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin birbirine bağlı bir komünite oluşturmuş bir teknoloji girişimi.

Aynı zamanda şimdiye kadar 250’den fazla lise öğrencisinin kodlama öğrenmesine yardımcı olan, Kodluyoruz ile yazılımcı yetiştiren, Y Combinator videolarını dilimize kazandıran, görme engelliler için tasarlanmış akıllı baston WeWalk bağış zincirine onlarca girişim şirketinin de bağış yapmasını sağlayan ve Startup Forest Challenge ile yine birçok şirketle beraber bir orman kurulmasını sağlayan bir topluluk.

“Güçlü bir kültürün temelinde güven yatar.”

Yaptığı her işe “Güçlü bir kültürün temelinde güven yatar.” mottosu ile yaklaşan Insider, son olarak tüm bu başarılarının üzerine geçtiğimiz hafta çalışanlarının oylarıyla Great Place to Work seçildi. Yapılan işle gurur duyma, takım ruhu, hakkaniyet, saygı, güvenilirlik gibi ekip içindeki pek çok değerin incelendiği anketler sonucunda Insider, bu sertifikasyonu almaya hak kazandı.

“Great Place to Work”, 30 yılı aşkın süredir dünya çapında 60’tan fazla ülkede düzenlediği çalışan memnuniyet anketleriyle günümüzde yüksek güven kültürüne sahip lider markalar için sektör standardı haline gelmiş uzman bir kuruluş.