Boyner’den “Arabaya Servis” Hizmeti

Alışverişte yenilikçi ve müşterilerine değer katan hizmetler geliştirmeye devam eden Boyner, arabaya servis hizmetini hayata geçirdi. Sektöründe bir ilki gerçekleştirerek yeni hizmetini devreye alan Boyner, müşterilerinin internet mağazası üzerinden yaptıkları alışverişleri arabalarına teslim ediyor.

Günün yoğun temposunda zaman kazanmak isteyen ve pandemi kaygısı nedeniyle AVM’ye girmeyi tercih etmeyenler için geliştirilen arabaya teslimat hizmetinden yararlanmak için Boyner’in internet mağazasından yapılan alışverişlerde “Mağazadan teslim almak istiyorum” seçeneğinin seçilmesi ve ardından “arabaya teslimat” seçeneğinin işaretlenmesi yeterli oluyor. Gelen SMS ile randevuları oluşturulan müşteriler, belirtilen gün ve saatte alışveriş merkezinin otopark alanında araçlarından inmeden ürünlerini teslim alabiliyorlar.

Boyner, arabaya servis hizmetini ilk aşamada İstanbul’da; Metropol İstanbul, Capitol, Forum İstanbul, Vadistanbul AVM ile Ankara’da; Ankamall ve Panora AVM olmak üzere 6 mağazada başlattı. Boyner, seçili mağazalarda başlattığı bu hizmeti önümüzdeki dönemde diğer mağaza ve şehirlere de yaygınlaştırmayı hedefliyor.