BİGG Cube Incubation 2020 yılı başvuruları devam ediyor

Türkiye’nin hızla büyüyen girişimcilik programlarında Cube Incubation, bugüne kadar 350’den fazla girişime hizmet vermenin yanı sıra, çok sayıda BİGG girişimcisine ev sahipliği yapmıştır.

TÜBİTAK’ın yenilik ve teknoloji tabanlı iş fikri sahibi girişimcilere 200.000 TL hibe desteği verdiği, 1512 BİGG Teknogirişim Sermayesi Desteği Programının 1. aşama faaliyetlerinin yürütüldüğü ve desteklendiği, BİGG Cube Incubation programında, girişimcilerin Teknopark İstanbul’da şirketleşmesi sağlanarak, şirket kuruluş masrafları alınmayacaktır.

Cube Incubation’da ücretsiz ofis imkanı verilip, Teknopark İstanbul firması olması ayrıcalığı tanınacaktır. Girişimcilik yetenek ölçümü, mevcut durum ve strateji analizleri oluşturulacak. Teknopark İstanbul’da yer alan derin teknoloji firmaları ve paydaş kurumlarla network kurma imkanı sağlayacaksınız. Ayrıca, ıslak/kuru laboratuvar ve temiz oda kullanımı gibi çok fazla alt yapı imkanını BİGG girişimcilerinin hizmetine sunarak, girişimcileri TÜBİTAK BiGG Programının 2. Aşaması’na hazılıyor.

BİGG Cube Incubation programı hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için bigg.cubeincubation.com web sitesini ziyaret edebilir, gelişmelerden haberdar olmak için de Cube Incubation sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.