Arzum, 54 Yıllık Güçlü Tüketici Bağını Yeni Kampanyasıyla Ekrana Taşıdı

Küçük ev aletleri markası Arzum, ‘Bizim Ortaklığımız’ kampanyasıyla geçmişten bugüne tüketicileriyle olan samimi ve güçlü bağını ekranlara taşıdı. 54 yıldır tüketicilerinin hayatlarına dokunan ve milyonlarca evde herkesin en iyi ortağı olan Arzum bu kampanya ile; gücünü geçmişten, vizyonunu gelecekten aldığının altını çiziyor, bitmek bilmeyen inovasyon arzusunu dile getiriyor.

TBWA imzalı film, nostaljik bir kız isteme merasimi ile başlıyor. Yıllar evvel, heyecandan kahvelerin bile titrediği o gün Zeynep ile ortaklık başlıyor, bugün katlanarak büyüyor. Zeynep artık kahveleri, elektrikli Türk kahvesi cezvesi yerine inovatif OKKA ile pişiriyor. Güzide Hanım ile olan ortaklık ise 70’lerdeki ilk Arzum süpürgesiyle başlıyor. Güzide Hanım bugün nesnelerin interneti teknolojisine sahip süpürgesiyle ortaklığına devam ediyor, tabii tek bir farkla… Güzide Hanım’ın bir yeni ortağı daha var artık, o da Ahmet Bey!

60’lardaki sıcacık evleri ekranlara taşıyarak nostalji yaşatan filmde, annelerimizin mutfağındaki Arzum’ların, bugün en inovatif haliyle bizim Arzum’larımız olduğunun da altı çiziliyor.