57 Dakikada Yüklenen Heinz’ın Web Sitesi, Sabırla Bekleyenlere Heinz Kiti Hediye Ediyor

Heinz, hayranlarını aile boyu burger gecesine özel bir ürün paketi kazandıklarını görebilecekleri çevrimiçi bir dayanıklılık testine davet ediyor. Ketçap gibi sosların uzun sürede dökülmesine atıfta bulunarak, Heinz’ın yeni çekilişi için web sitesine girenlerden 57 dakika beklemelerini istiyor.

Hold for Heinz kampanyası çekilişleri kapsamında Heinz,  157 yeni burger setinden birini alma şansı için ziyaretçilerinden tamı tamına 57 dakika beklemelerini istiyor. Günümüzün sabırsız ve aceleci toplumlarında oldukça zor bir hale gelen beklemek ve sabretmek kelimeleri bu yeni kampanya ile yeni challenge halini alıyor.

Yükleme süresi sona erdikten sonra, açılış sayfasında “Peki bu yavaştı” yazıyor. “Ama iyi şeyler zaman alır. Bu nedenle, 57 dakika beklediğiniz için teşekkür olarak, aile masanıza bir sihir getirmenize yardımcı olacak bir Heinz Burger Seti kazanma şansı sunuyoruz.” diyor. Heinz Ketchup marka müdürü Shelly Hayden yaptığı açıklama  ile, “57 dakikalık beklemeye değeceğine söz veriyoruz” diyerek kampanyadaki beklentiyi yükseltiyor.

Yaklaşık bir saat süren yükleme ekranı bittiğinde, ziyaretçiler Mart ayı başlarına kadar sürecek olan çekilişlere katılmak için bir giriş formu doldurabilecek ve beklemenin sonunda ziyaretçiler kırmızı spatula, önlük, ızgara eldiveni, peçeteler, tabaklar ve Heinz’in ketçapı, çeşnisi ve hardalını da içeren özel bir Heinz Kiti kazanma şansı elde edecekler.