Vernel Max ile İstanbul Sokaklarına Bahar Geldi

Yenilenen Vernel Max, çamaşırlara 140 güne kadar yoğun ve ferah koku sağlayan, kalıcı ve eşsiz formülünü bir dizi keyifli etkinlik ile tanıtıyor. İstanbulluları pandeminin olumsuz atmosferinden biraz da olsa uzaklaştırmak, baharın gelişini hatırlatmak ve çamaşırlarla birlikte kalplere de ferahlık sağlamak isteyen Vernel Max, gezici bir çiçek bahçesi ile her an karşınıza çıkabilir.

Vernel Max, pandemi nedeni ile evlerinde olan ve çiçek bahçelerini özleyen herkesi selamlıyor. Gül, lale, yasemin ve lavanta çiçekleri ile dolu gezici bahçesi ve dev ürünleri ile dikkat çeken aracıyla gezerek “Aşık Olacağınız Kokular” mesajını veren marka, İstanbulluları kendine aşık etti. Nisan ayı sonuna kadar İstanbul’da, nisan sonrası belki de Türkiye’nin herhangi bir yerinde bu araç ile karşılaşıp sosyal medya hesaplarında paylaşım yapan tüketicilere de sürprizler yapmaya hazırlanan Vernel Max’ın aracı ile her an her yerde karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca markanın İstanbul’un belli yerlerine yerleştirdiği dev fanuslar, tüketicilerin ve özellikle de çocukların çok ilgisini çekerken, hediye ürün dağıtımı da gerçekleştiriliyor.  Vernel Max’ın tanıtım aktiviteleri ilgi görürken, yenilenen çok daha kalıcı formül ve eşsiz ferahlıkta kokular da büyük beğeni kazandı.