Tesla Cybertruck Modeli, CyberLandr ile Ev Seçeneği Sunuyor

Tesla’nın Cybertruck modeli bazı sebeplerden dolayı eleştirilerin odağı olmuştu. Bunlardan en önemlisi ise ev şeklinde görünüşe sahip olması. Buna rağmen, bir marka, Musk’ın “bullet-proof” aracının işlevselliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda tasarımını da bir adım öteye taşıdı.

Cybertruck için geliştirilen “CyberLandr”, bir oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo ve ofis ile birlikte yatak içinde bir karavana dönüştüren genişletilebilir bir Cybertruck aksesuarıdır. Bu aksesuar sayesinde, Smart TV ekranı, döner masalar ve bağımsız, sandalyeler uzaktan çalışabilir. Ayrıca Wi-Fi için de Musk’ın Starlink uydu çanağı bulunmakta.

Ofis koltuklarının yatağa dönüşebildiği bu araç, iki yetişkin ve iki çocuk barındırabilecek bir alana sahiptir. Ayrıca CyberLandr’ın pencereleri gizlilik için karartma özelliğine sahipken, surround ses sistemi de bulunmakta.

Birçok özelliği sayesinde evdeki rahatlığı kullanıcılarına sunmayı hazırlanan CyberLandr, Cybertruck’ın fiyatının üzerinde bir fiyatla piyasaya sürülecek.