Startup, KKD’yi COVID-19’a karsi mukemmel koruma

Umutsuz zamanlar umutsuz önlemler gerektirir. Devam eden COVID-19 salgını sırasında güvenliğinden endişe duyan herkesle birlikte, bir Kanadalı teknoloji firması, astronot giysisinin üst yarısını taklit eden bir haute hazmat kıyafeti geliştirerek kendini COVID-19 enfeksiyonundan korumak için kullanılan kişisel koruyucu ekipmanı (PPE) dönüştürdü

Koronavirüs enfeksiyonu riskini uzak tutmak için biraz fazla veya tam olarak ihtiyacınız olan şey olsun, 50.000’den fazla sofistike KKD’nin bir pop’u 249 $ ‘dan sipariş edildi.

Tüm çılgınlık ne hakkında, sorabilirsiniz. COVID-19 ile ilgili ve sağlıklı bir hastadan daha COVID hastasını tanımlamanın zor olduğu bir zamanda kendinizi kamuoyunda güvende tutmak için her şeye sahiptir. Vyzr Technologies’den BioVYZR’a bir göz atalım.

BioVYZR – COVID-19 dönemi için haute hazmat

Toronto merkezli VYZR Technologies, crowdfunding platformu üzerinden BioVYZR’yi başlattı Indiegogo 249 $. Proje şimdiden 1.500’den fazla destekçiden 3.8 Rs (697.269 $) artış kaydetti. Aileleri için ekipman almak isteyenler için birden fazla hazmat kıyafeti ve filtre satın almak için paket teklifler var.

BioVYZR
BioVYZRVYZR

Seyahat kısıtlamaları gevşetildiğinde ve uçuşların tekrar faaliyete geçmesiyle, bir uçağa binerken güvenli kalmak zorunludur. Bir yüz maskesinin fazla bir şey yapmayacağı iddia edilebilir, bu da BioVYZR’nin devreye girdiği yerdir. VYZR, sağlık profesyonelleri, okullar ve üniversiteler, uçuşlar ve toplu taşıma araçları ve COVID-19 salgını sırasında neredeyse güvenliklerinden endişe duyan herkes için tehlikeli bir takım elbise giyiyor.

İyi bir şans var, VYZR tarafından yapılan hazmat giysisine uçuşlarda izin verilmeyecektir, çünkü el ilanları oksijen maskeleri giymeleri gerektiğinde acil durumlarda pratik değildir. Tamamen kapalı hazmat kıyafeti bunun olmasına izin vermez. Bununla birlikte, diğer meslekler BioVYZR için sağlam bir kullanım durumu bulabilir.

BioVYZR’e olan talep şimdiye kadar olumluydu, yaklaşık 50.000 birim sipariş edildi ve teslimatları başladı.

BioVYZR özellikleri: Pratik mi?

BioVYZR
BioVYZRVYZR

VYZR, BioVYZR’yi halka çıkmak için günlük bir vites haline getiren bir dizi özellik listeledi. Şunlara sahiptir:

 1. Buğu Önleyici Yüz Kalkanı
 2. Yüksek Optik Netlik ve Geniş Açı Görünümü
 3. Fan tek bir şarjla 8-12 saat sürer
 4. Ultra sessiz hava akışı 10 Dba’dan az
 5. Dokuz N95 Filtre Doldurma içerir
 6. Yüzü çizmek için dahili ters çevrilebilir eldiven (geçirgen olmayan)
 7. Kullanışlı ön saklama fermuarlı cebi
 8. 2 Boyutlar: Bir beden çoğu (yetişkin) ve çocuk bedenine uyar
 9. Tokalı iki ayarlanabilir yan kayış
 10. El dezenfektanı için D-Ring
 11. Hafif ve Dayanıklı
 12. Takılması ve çıkarılması kolaydır
 13. Kompakt ve Paketlenebilir
 14. Yenilikçi Kanada Tasarımı
 15. USB bağlantı noktası, herhangi bir USB uyumlu güç kaynağı kullanarak sabit veya hareket halindeyken BioVYZR’ye güç vermenizi sağlar

Tehlikeli dişli, Neopren, Deniz Vinil, Silikon malzemeler kullanılarak yapılır, sızdırmaz dikişlere, N95 entegre filtreye sahiptir ve pil paketi ile 1.25kg ağırlığındadır. Bunlardan biriyle ilgilenir misiniz? Bilmemize izin ver.