Seyahat Sitesi Enuygun.com'a Otel Hizmeti Eklendi

Bugün paylaşılan bilgilere göre uçak ve otobüs biletlerinin satışı ile ön plana çıkan Enuygun, platformuna otel seçeneğini de ekledi.

Geçtiğimiz Ocak ayında seyahat sitesi Enuygun.com‘un geçtiğimiz döneme ait verilerini paylaştığını sizlere aktarmıştık. Ayda 17 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet veren Enuygun.com, yeni bir haber ile karşımıza çıktı. Bugün paylaşılan bilgilere göre uçak ve otobüs biletlerinin satışı ile ön plana çıkan Enuygun, platformuna otel seçeneğini de ekledi.

Mobil uygulamasındaki son güncellemeyle birlikte uçak ve otobüs biletinin yanında aradığınız oteli de bulmanıza da olanak sağlayacak olan Enuygun.com, tüm seyahat ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama üzerinden karşılamanızı hedefliyor.

Yeni uygulama kapsamında açıklamada bulunan Enuygun.com Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CGO) Özge Beşirli, mobil kanallardaki kullanıcı deneyimini iyileştirmek, optimize etmek ve yeni ürünler eklemek için bu alandaki inovatif çalışmalarını hayata geçirdiklerini söyledi.

Mobil yaşadığımız bu deneyim çağında kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya odaklandıklarını da dile getiren Beşirli, “Tüm seyahat ihtiyaçları için tek uygulama.” mottosu ile çıktıkları bu yolda Enuygun mobil uygulamasına otel hizmetini eklediklerini paylaştı.

Yenilenen Enuygun mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar uçak ve otobüs biletinin yanında aradığı oteli de aynı anda bulabilecek ve rezervasyon yaptırabilecek. Satın alınan uçak bileti, otobüs bileti ve yaptırılan otel rezervasyonunun aynı uygulama üzerinden farklı sekmelere tıklanarak kolaylıkla görülebileceğini de ekleyelim.

Bu özelliklerin dışında inovasyon ve teknolojiye olan bakış açıkları ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya odaklanma çalışmalarına devam ettiklerini de paylaşan Beşirli, yakın zamanda duyuracakları farklı çalışmalar olduğunu da dile getirdi.