Yeni Normalde Pazarlamanın Yol Haritası, World Marketing Summit’te Belirlenecek

“Modern Pazarlamanın Babası” Prof. Dr. Philip Kotler öncülüğünde 10 yıldır dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen World Marketing Summit bu yıl ilk kez online olarak pazarlama dünyasını bir araya getirecek. 6-8 Kasım tarihlerinde dünyanın 104 ülkesinde eş zamanlı olarak düzenlenecek olan eWMS, 48 saat süreyle pazarlama profesyonelleri, yöneticiler ve liderlerden oluşan 2.5 milyondan fazla kişiye ulaşacak.

Zirvede Philip Kotler’in yanı sıra Amerikan Pazarlama Birliği Başkanı RUSS KLEIN, Telenor CEO’su IRFAN WAHAB KHAN, Amerika’nın en yaratıcı tasarımcısı seçilen, 800 ödüllü PepsiCo Global Baştasarım Yöneticisi MAURO PORCINI, Markalaşma gurusu PROF. DAVID AAKER, Marka Teknolojileri Gurusu ve Futurecast Prof. LUIZ MOUTINHO, Amerika’nın en büyük risk sermayedarlarından HOWARD TULLMAN, Facebook Global Çözümler Yöneticisi VERONICA CIVIERO‘nun yanı sıra dünya genelinden çok sayıda önemli şirketin üst düzey yöneticisinin katılacağı eWMS’te Türkiye Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı ÖZGÜL ÖZKAN YAVUZ, destinasyonların pazarlama çalışmaları için nasıl yöntemler kullanılması gerektiğini anlatacak. İstanbul Ticaret Odası Başkanı ŞEKİB AVDAGİÇ de işletmelerin kriz döneminde izlemesi gereken yöntemlerle ilgili konuşacak.

“Daha İyi Bir Dünya Yaratmak İçin”

WMS CEO’su SADIA KIBRABu yıl 6-8 Kasım tarihleri arasında online olarak düzenleyeceğimiz eWMS’te tüm endüstrilerden liderler, sektörlere yön veren girişimciler ve dijital uzmanların da aralarında bulunduğu pazarlama guruları, gelecek nesiller için pazarlama yoluyla daha iyi bir dünya yaratmak için bir araya geliyor.  Zirveye katılacak olan uzmanların kritik öneme sahip öngörüleri, katılımcılar açısından ufuk açıcı olacaktır. dedi.

Global birçok şirketin üst düzey yöneticisi ve çok sayıda akademisyenin katılacağı eWMS’te  Philip Kotler ve çeşitli ülkelerden uluslararası gurular, kritik zamanlarda sürdürülebilir gelecek ve geleceğin yeniden şekillendirilmesi için fikirler sunacak. Covid-19 pandemisi sonrasındaki yeni dönemde ortaya çıkacak fırsatların değerlendirileceği zirvede, konuşmacılar şirketlerin bu zor zamanlarda izlemesi gerektiği stratejiler ve uygulaması gereken taktikler hakkında önerilerde bulunacak.

Zirvede, “Pazarlamada Karar Stratejileri”, “Yükselen Piyasalara Yatırımların Artıları ve Eksileri”, “Pazarlama Stratejilerini Oluşturmada Yapay Zekanın Gelecekteki Rolü”, “Yönetim İnovasyonu”, “Sosyal Medya Pazarlamasında Yeni Stratejiler ve Taktikler gibi şirketlerin gelecek dönemdeki stratejilerine yön verecek konular ele alınacak.

Kotler’den Özel Master Class

World Marketing Summit kapsamında Philip Kotler’in özel düzenleyeceği Master Class’da iş ve performans yönetimi bilimini, dünyadaki en iyi zihinlerin bilgisiyle birleştirerek, yöneticilerin ve iş liderlerinin hızlı değişen dünyaya yönelik yeni bilgi, beceri ve tutumlarını geliştirmelerine katkıda bulunulacak. Master Class’da liderlikten, yapay zekaya, marketech’ten robotik süreç otomasyonuna farklı konular, alanında uzman isimler tarafından VIP katılımcılara aktarılacak. 

Tüm Katılımcılara İmzalı Sertifika

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sonucunda firmaların yeni pazarlama stratejileri, yatırım fırsatları ve start-upların gelecek vizyonlarının nasıl olması gerektiği konularının tartışılacağı eWMS’e katılanlara Prof. Dr. Philip Kotler imzalı sertifika verilecek.

Zirve, Türkiye saati ile 6 Kasım 03:01’de başlayacak ve 8 Kasım 02:59’da sona erecek. Eşzamanlı olarak tüm kıtaları kapsayacak olan eWMS, Yeni Zellanda Auckland’de başlarken, Los Angeles’ta kapanışı yapacak.