_oguz_holding

Yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile Türkiye içecek pazarında önemli bir konumda bulunan Oğuz Holding tüm iletişim çalışmaları için globalde de hizmet vermeye başlayan NİŞ PR-Media-Event ile el sıkıştı. 

Oğuz Holding; bünyesinde bulunan JUSS, Black Bruin, Sarıyer Gazozu, Sarıyer Limonata, Malton markalarının ürettiği zengin ürün seçeneklerini son tüketici ile buluşturuyor…

Pazar payını her geçen gün artırmaya devam eden Oğuz Holding Türkiye’nin en büyük yerli içecek üreticisi konumunda. Hali hazırda 5 fabrikası bulunan marka 103 ülkeye ihracat yapıyor.

Markalarına değer katmak ve yurt dışı tanıtımlarına destek olmak adına globalde de hizmet vermeye başlayan ajans, iletişim sektöründeki tecrübelerini Ambiyans Fuarcılık ve Oğuz Holding ile de paylaşacak. Profesyonel iletişim çalışmaları ile yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden olan NİŞ PR; kamu kurumlarına, lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla stratejik iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri sunuyor.