İSO Sanayide Dijital Dönüşüm Zirvesi 20 Ekim’de

Akıllı üretim ve dijitalleşme gelişmeleri ile dünyada üretim dinamiklerinin yeniden şekillendiği bir dönemde, sanayinin rekabet gücünü artırmak ve ülke ekonomisi için daha fazla değer yaratılmasını desteklemek hedefiyle  İstanbul Sanayi Odası (İSO), İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından da desteklenen  “İSO Sanayide Dijital Dönüşüm Ofisi Projesi”ni hayata geçirdi.

İSO, proje çerçevesinde eğitimler, seminerler düzenledi. Sanayi firmalarının dijital olgunluklarını ölçtü. Dijital dönüşüm yol haritaları hazırladı. Yerli teknoloji firmaları ile dijital dönüşüm hedefleyen sanayi firmalarını buluşturdu. Online dijital olgunluk aracı ile firmalara kendilerini değerlendirme fırsatı sundu.

Proje kapsamında yapılan çalışmaları, Türkiye ve dünyadaki dijital dönüşüm çalışmalarına dair en güncel değerlendirmeleri paylaşmak, elde edilen analiz sonuçlarını ve başarı hikayelerini aktarmak amacıyla, 20 Ekim 2020 Salı günü İSO Sanayide Dijital Dönüşüm Zirvesi’ni düzenliyor.

Zirvede “dijital dönüşüm” kavramının; üretim, tüketim, katma değer, beşeri sermaye gibi farklı boyutlarıyla teknik ve sosyolojik açından ele alınması hedefleniyor.

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için isodijital.iso.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.