İdeaSoft, eticaret müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için IdeaSoft App Store’u duyurdu

Pandemiyle birlikte e-ticarette işinizi büyütmek için firmalarla iş birliği yapmak veya farklı ihtiyaçları çözen teknolojilere entegre olmak artık zorunluluk haline geldi. Online ticaret yapan firmaların ihtiyaçlarını çözmek için IdeaSoft App Store müşterilerin kullanımına sunuldu.

IdeaSoft CEO’su Seyhun Özkara, “Türkiye’nin lider e-ticaret altyapısı olarak, IdeaSoft App Store ile bir ekosistem oluşturduk ve bu ekosistemin içerisine Türkiye’deki farklı alt yapıların, farklı yazılımların birbiriyle entegre çalışabilmesine olanak sağlayan bir uygulama mağazası açtık. Bu mağaza, tüm geliştiricileri ve ürünleri kolayca IdeaSoft’un servisleri ile entegre edebilir, ürünlerini IdeaSoft müşterilerine sunabilir hale getiriyor. Böylece Türkiye’deki hem yazılım ekosistemini destekliyor hem de Türkiye’de hizmet verdiğimiz on binlerce firmanın farklı sektörel ihtiyaçlarına çözüm sunmaya olanak sağlıyoruz.”

Uygulama, IdeaSoft kullanıcısı olduğunuzu otomatik tanıyor

IdeaSoft AppStore’da; e-ticaret firmalarının ihtiyaçlarına göre kategorize edilmiş ve IdeaSoft’un resmi iş ortakları tarafından hazırlanmış uygulamalarla işinizle ilgili çözümlere ulaşılabiliyor. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Analytics Entegrasyonu, Mail Yönetimi gibi dijital pazarlamayla ilgili uygulamalar veya Chat, Facebook Messenger, Whatsapp gibi sosyal medya ve dijital iletişim uygulamalar bu platformda anında siteye entegre edilebiliyor. Pazar yeri entegrasyonları, Promosyon Sistemi gibi satışlara katkı sağlayacak uygulamalar da anında IdeaSoft App Store’dan satın alınabiliyor.

IdeaSoft App Store’da her uygulama şartsız ve koşulsuz olarak 15 gün içerisinde sitenizin admin panelinden iade edilebiliyor.

App Store’da ilgilendiğiniz uygulamanın detay sayfasına giderek, uygulamayla ilgili açıklamaları, geliştirici firmayı ve uygulamalarla ilgili detayları görmek mümkün. “Satın Al” butonuna tıklandığında, site adresi, kullanıcı adı ve şifresi girildikten sonra uygulamanın ücreti kredi kartıyla ödeyerek, uygulamanın içerisine otomatik login olunuyor. Uygulama sizin IdeaSoft kullanıcısı olduğunuzu otomatik tanıyor ve ona göre işlemlerinizi konfigüre ediyor. Ücretsiz uygulamalarda ise “Kur” butonuna basıldığında işlemleriniz tamamlanmış oluyor.