Hotel Caeli Başarısı

Hotel CAELI, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu tabiatında, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alıyor.

1.700 dönümlük arazide uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel CAELI, doğayla iç içe konumu, mimarisi, çağdaş sanat koleksiyonu, etkileyici ve dingin atmosferi ile misafirlerine eşsiz bir lüks bağ ve sanat oteli deneyimi sunuyor.

Üst düzey müşteri memnuniyetini ve kaliteyi sağlamak için tüm detayların düşünüldüğü, güler yüzlü, alanında uzman ve işini severek yapan çalışanların bir araya geldiği, her anında farklı bir deneyim sunan Hotel CAELI, yıllardır olduğu gibi bu sene de başarısını müşterilerinin onayıyla taçlandırdı.

Hotel CAELI, misafirlerinden aldığı yorumlarla 2022 Tripadvisor Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü ve bir kez daha hizmet kalitesi ve marka olarak dünyanın en iyi %10’luk dilimine girdi.

2018’den bu yana 5 yıldır her sene üst üste aldığımız bu ödülde bizi tercih eden, yorumları ve puanlarıyla bizi onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle..